Bu kostüm için 760 horoz kesildi

Ye­din­ci al­bü­münü pi­ya­sa­ya sunan ünlü sanatçının, albüm kapağındaki kostümü için 760 tane horoz kesildi

Bu kostüm için 760 horoz kesildi
26 Mart 2015 Perşembe 09:57

İki yıl­lık bir ça­lış­ma­nın ar­dın­dan ye­din­ci al­bü­mü 'Ay­na­'yı pi­ya­sa­ya çı­ka­ran Si­bel Pa­muk, her­ke­si şa­şır­ta­cak bir al­büm ka­pa­ğı çe­ki­mi­ne im­za at­tı. Genç şar­kı­cı, ho­roz tüy­le­rin­den özel ola­rak ha­zır­la­nan bir kos­tüm­le ka­me­ra kar­şı­sı­na geç­ti.El­bi­se için tam 760 ta­ne ho­roz ke­sil­di­ği­ni be­lir­ten Pa­muk, "Ho­roz­la­rın kuy­ru­ğun­da 6-7 adet gi­bi az sa­yı­da bu­lu­nan tüy­ler kul­la­nıl­dı " de­di. Ke­si­len ho­roz­la­rı ih­ti­ya­cı olan ai­le­le­re da­ğıt­tı­ğı­nı da di­le ge­ti­ren şar­kı­cı, "Za­ten bes­len­mek için ho­roz­lar ke­si­li­yor.

Bu yüz­den hay­van se­ver­ler ba­na bo­şu­na kız­ma­sın. Or­ta­da ne­ga­tif bir du­rum ol­sa ben za­ten böy­le bir şe­yi yap­maz­dı­m" diye ko­nuş­tu.
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.