Hollywood'un parlayan yıldızı ve Barbie filminin başrol oyuncusu Margot Robbie, anne olmaya hazırlanıyor. Uzun süredir mutlu bir evlilik sürdüğü Tom Ackerley ile birlikte olan Robbie, sonunda bebek beklediği müjdesini verdi.

Setten nikah masasına

Margot Robbie ve Tom Ackerley'nin aşk hikayesi 2013 yılında Aşk Uğruna (Suite Française) filminin setinde başladı. Birlikteliklerini evliliğe taşıyan çift, 2016 yılında Avustralya'nın güzel sahil kasabası Byron Körfezi'nde dünya evine girdi. O günden beri birlikte olan çift, şimdi bebek sahibi olmanın heyecanını yaşıyor.

Karnı ortaya çıktı

Barbie filmindeki performansıyla büyük beğeni toplayan Margot Robbie, hamileliğini doğruladı. Daily Mail'e konuşan çifte yakın kaynaklar, çiftin bebek beklediğini açıkladı. Tatildeyken göbeği belirginleşen Robbie, açıkta bırakan kıyafetiyle dikkat çekti ve hamile olduğu kesinleşti. Ancak dünyaca ünlü oyuncu henüz bu konuda resmi bir açıklama yapmadı.

Ünlü markaların yeni gözdesi Derya Pınar Ak! Ünlü markaların yeni gözdesi Derya Pınar Ak!

Margot Robbie kimdir?

Margot Elise Robbie (d. 2 Temmuz 1990), Akademi ve Altın Küre adaylığı bulunan Avustralyalı aktris ve yapımcı. Kariyerine 2000'lerin sonuna doğru Avustralya yapımı bağımsız filmlerde yer alarak başladı. Daha sonra Neighbours (2008–2011) pembe dizisinde yer aldı ve performansıyla iki kez Logie Ödülü'ne aday gösterildi. Amerika'ya yerleştikten sonra ABC'de bir sezon yayınlanan Pan Am (2011–2012) dizisinde yer aldı. 2013 yılında büyük çıkışını Richard Curtis'in romantik komedi-drama filmi Zamanda Aşk ve Martin Scorsese'nin biyografik dram filmi Para Avcısı ile gerçekleştirdi. Aşk Uğruna (2015), Z for Zachariah (2015), Büyük Açık (2015), Tarzan Efsanesi (2016) ve Suicide Squad: Gerçek Kötüler (2016) gibi filmlerde yer aldı. 2017 yılında vizyona giren Ben, Tonya filminde Tonya Harding'i canlandırdı ve bu rolü ile Akademi Ödülü'ne aday gösterildi. 2017'de Time dergisinin düzenlediği Dünyanın En Etkili 100 Kişisi listesinde yer aldı. 2019'da Forbes tarafından dünyanın en yüksek ücretli aktrislerinden biri olarak gösterildi.

Editör: Sedef Didem Ezme