Kategoriler

Haber Ekspres

Akpınar’dan öğrencilere ‘tribün’ hediyesi

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, Bayraklı Talatpaşa Ortaokulu’ndan gelen tribün talebini karşılıksız bırakmadı. Öğrenciler ve yönetimin isteğini kısa sürede yerine getiren Başkan Akpınar, okula yaptığı ziyarette sevgi gösterileriyle karşılandı

Sosyal belediyecilik anlayışıyla sunduğu hizmetleri Karşıyaka dışına da taşıyarak dayanışma ruhunu güçlendiren Karşıyaka Belediyesi, bu kez de Bayraklılı çocukların yüzünü güldürdü. Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, Bayraklı Talatpaşa Ortaokulu yönetimi ve öğrencilerinin talebi üzerine, okul bahçesine tribün yaptırdı.

Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından 170 metrekarelik alanda 120 koltuk ile tribün oluşturuldu. Öğrencilerin olumsuz hava şartlarından korunmasını sağlamak amacıyla da boyalı trapez sac ile üst kaplaması yapıldı. Uzun zamandır istedikleri tribüne kavuşan öğrenciler, okullarını ziyaret eden Başkan Akpınar’a sevgi gösterileriyle teşekkür etti. Akpınar ve çocuklar birlikte basketbol oynadı, bol bol hatıra fotoğrafları çektirdi.

KÜÇÜK DOKUNUŞLAR, BÜYÜK MUTLULUKLAR

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar “Karşıyakamıza en güzel hizmetleri sunmaya çalışırken, ilçemizin dışından gelen talepleri de gücümüz yettiğince karşılamaya gayret gösteriyoruz. Bugüne kadar Kütahya’dan Nevşehir’e kadar pek çok kentte dayanışma örnekleri sergiledik. Bayraklılı çocuklarımızın tribün isteğini de karşılıksız bırakamazdık. Hepsinin bu çatı altında mutlu anlar yaşamasını, neşeli anılar biriktirmesini diliyorum. Küçük dokunuşlarla büyük mutluluklar yaratmaya devam edeceğiz” dedi.

 
Yorumlar

Daha Fazla Haber
GÜNDEM
11 Kez Görüntülendi.
Adil Öksüz'ü serbest bırakan eski hakim için istenen ceza belli oldu
POLİTİKA
11 Kez Görüntülendi.
Tuncay Özkan'dan kurultay yorumu: Yeterli imza varsa...
İZMİR
36 Kez Görüntülendi.
Su taşıyan gence Kemeraltı'nda tokat!
GÜNDEM
34 Kez Görüntülendi.
Düğün günü eşini öldürmüştü, bu ifadeyi verdi
EGE
21 Kez Görüntülendi.
Yavru köpeği asarak öldürdüler!
SAĞLIK
14 Kez Görüntülendi.
Kök hücreyle bebek mümkün olacak
SAĞLIK
11 Kez Görüntülendi.
Fazla güneş vücuttaki D vitaminini de alıyor
SPOR
10 Kez Görüntülendi.
Yasemin ve Mete'den "dünya rekoru" geldi
İZMİR
12 Kez Görüntülendi.
Buca'da açılışlar zamanı
İZMİR
12 Kez Görüntülendi.
Kalpaklı Başkan