Firmanızı farelerle paylaşmak zorunda değilsiniz

Bugün bütün gıda işletmelerini toplayıp içlerine gizli birer kamera yerleştirsek, en az %70 inde fare ve sıçan bulunduğunu hayretle izleriz ve böylece dışarıdan temin ettiğiniz gıdaları almayı kesebilir (ki bu mümkün değil) ya da dışarıda üretilen gıdaları gönül rahatlığıyla yiyemezdiniz

Firmanızı farelerle paylaşmak zorunda değilsiniz
29 Mayıs 2014 Perşembe 17:40

Eğer siz bir gıda üreticisi iseniz yukarıda bahsettiğim durumları göze almayı istemeyecek ve sorununuza bir çözüm bulmayı tercih edeceksiniz. Peki gıda firmaları bu tip fare sorunlarıyla ilgili ne yapıyor, buldukları çözüm ne kadar işe yarıyor? Hemen cevap verelim; hemen hemen hiç. Fareler zamanımız itibariyle kendileri için geliştirilen neredeyse bütün kimyasal zehirlere karşı bağışıklık kazanmış durumda. İngiltere’deki bağımsız bir araştırma merkezinde yapılan araştırmaya göre, fizyolojik tepkimeler bakımından insanlara benzedikleri için farelerin içinde bulundukları duruma kolay adapte oldukları belirlendi. Bu durumda kimyasal zehir üreticilerinin aslında soruna kısa süreli sonuçsuz çözümler getirdikleri ortada. Yani fareleri yok etmek için kullandığınız zehirler hiçbir işe yaramıyor diyebiliriz. Zamanla bağışıklık kazanmalarını bir yana bırakın zehirlerin gıda üreten fabrika ve benzeri yerlerde kullanılması insan sağlığı açısından da büyük risk taşıyor. Geçen yıl ismini vermek istemediğimiz ün yapmış bir gıda firmasının ürettiği gıdalarda fare zehri tespit edildi. Firmanın ürünleri piyasadan toplatılırken, düşen firma itibarı bir yana, binlerce lira firmanın zarar hanesine yazıldı. Ama araştırmalar şunu gösteriyor ki çözümsüz değilsiniz. Yüzyılımızın çok önemli buluşu ultrasonik ses dalgaları yayarak fareleri uzaklaştıran bir teknoloji var ki, bu ürünün ülkemizdeki üretici ve pazarlayanı olan Falcon Pres Control yani Falcon Elektronik Haşere Kovucu Sistemleri pazarda kendine önemli bir yer edinmiş durumda. Öldürme yok, fare leşleri ile uğraşma yok, zehir gıdalara karıştı mı paniği yok. Kesin, %100 çözüm garantisiyle gelen firma, siz fare mağduru üreticiler için tek çözüm yolu gibi görünüyor. Cihaz kısaca; yalnız fare ve benzeri haşerelerin duyabileceği frekans eşiğinde rahatsız edici elektronik ses dalgaları göndererek farelerin ortamda barınmalarını imkansız hale getiriyor. İsterseniz şu linkten bir farenin bu cihaz karşısında nasıl tepki verdiğini hayretler içinde izleyebilirsiniz http://www.falconelektronik.com/Video-440-farenin-cihaz-karsisindaki-tepkileri-mutlaka-izleyin.html Farelerin gıda firmalarına maddi manevi çok büyük zarar verdiği doğru, fakat sadece gıda firmaları mı? Elbette ki hayır. Tekstil fabrikalarında fireye çıkartılan kayda değer ölçüde kemirilmiş kumaş ve dikiş malzemesi olduğunu biliyor muydunuz? Görünmeyen giderler olarak müthiş derecede zarara uğrattığı kesin.

Ayrıca Çanta ve ayakkabı üreten firmalar da, yumuşak plastik üreten firmalar da aynı şekilde durumdan muzdarip. Kaldı ki her büyük üretim yerinde çok sayıda elektrik ya da makineler arası geçiş sağlayan kablolar mevcut. Bu kemirgenlerin kabloları kemirmesi sonucu oluşan makine sorunlarını bir yana bırakın, bu sebeple çıkan yangınların sayısı hayret verecek derecede çoktur. Yapılan istatistikler bütün bu saydığımız sorunlara tek ve kalıcı çözüm olarak Falcon Fare ve Haşere Kovucu’yu gösteriyor. Bu cihaz öyle rağbet görüyor ki, bütün talep alan ürünlerde olduğu gibi bu cihaza benzetilmek istenen ve asla Falcon gibi işe yaramayacak olan taklit Çin malları da piyasaya çıkmış durumda. Soruna çözüm ararken mağdur olmamak için www.falconelektronik.com resmi sitesinden ya da yetkili satış noktalarından alış veriş yapm anız gerekiyor. Çin malı benzer cihazlar sorunu büyütmekten başka bir işe yaramıyor. Falcon cihazlar bu gibi taklit ürünlerden çok farklı. Firma mühendislerince yıllar süren ARGE çalışmaları sonucunda bağışıklık sistemini kıran gezer frekans sistemiyle çalışan, dalgalı ve fırtına şeklinde ultrasonik ses sitemini keşfettikleri ve dünyada patentli tek yazılımı kullandıkları bir cihazdan bahsediyoruz. Kalite standartlarında ISO 9001:2008 Kalite Yönetim belgesini alan Falcon dışında kalan farklı Çin malı ürünler size sadece zaman ve para kaybettirecektir. Sorunu kökünden kazımak ve bir daha aynı sorunla karşılaşmamak adına hızla büyüyen marka Falcon Ultrasonik Fare ve Haşere Kovucu’yu mutlaka deneyin. Sonuç olarak kimse emeğinin ve parasının boşa gitmesini istemez.
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Selvi kaplan - 6 yıl önce
3 ve 5 yaşlarında iki oğlum var yaz geldi mi bahçede oynamaya bayılıyorlar. benim ise içim rahat değildi çünkü bahçede bir iki kez yılan gördüm ve de akrebe rastladım hatta evin içinde bile akrep öldürdüm geçenlerde. bu sizin cihazla bi arkadaşım sayesinde tanıştım. henüz kullanmaya başladım ama işe yarayacak gibi duruyor, hiçbir haşereye rastlamadım daha.