Programdaki sempatik halleri, özgün şivesi ve yemeğe olan düşkünlüğüyle izleyicilerin sevgisini kazanan Efe Koçyiğit'in, son hali hayranlarını şaşırttı.
Programdaki tatlı halleriyle hafızalara kazınan 'Çitos Efe', artık büyümüş ve bambaşka bir görünüme kavuşmuştu. Fenomen, 'Çocuktan Al Haberi' ekibinin son zamanlarda gerçekleştirdiği ev ziyaretlerinden birine konuk oldu ve değişimini izleyicilere gösterdi.
Yorum yağmuruna tutuldu
Ancak sosyal medyada Koçyiğit'in son hali üzerine yapılan yorumlar oldukça çeşitliydi. Kimi izleyiciler, Efe'nin fazla kilo aldığını ve acilen zayıflaması gerektiğini belirtirken, diğerleri ise onun hala aynı tatlı ve sempatik kişiliği koruduğunu vurguladılar. Bazıları ise değişmeyen enerjisinden ve içtenliğinden bahsetti.