CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri ve 26 Mayıs'ta düzenlenecek Büyük Emekli Mitingi üzerine değerlendirmelerde bulunacak. İlçe başkanlarıyla bir araya gelen Aslanoğlu'nun, bu önemli günler için partinin hazırlıklarını ve stratejilerini masaya yatırması bekleniyor.

Katılım Sorunları ve Örgüt Tepkisi

Geçtiğimiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenlerine katılımın düşük olması, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay'ın tepkisine neden olmuştu. Tugay, kürsüden yaptığı konuşmada örgüte alanı doldurmaları talimatını vermişti. Bugünkü toplantıda bu konunun da ele alınarak, gelecekteki etkinlikler için katılımın artırılması yönünde yeni stratejilerin belirlenmesi bekleniyor.

Tarım ve Orman Bakanı Yumaklı, AK Parti Kastamonu İl Başkanlığında konuştu: Tarım ve Orman Bakanı Yumaklı, AK Parti Kastamonu İl Başkanlığında konuştu:

Emekli Mitingi İçin Yol Haritası 

CHP'nin 26 Mayıs'ta düzenleyeceği emekli mitingi de toplantının ana gündem maddelerinden biri. İl Başkanlığı, bu büyük etkinlik için detaylı bir yol haritası oluşturmayı planlıyor. Emeklilerin taleplerinin konuşulacağı miting için ilçe başkanlarının önerileri ve katkıları değerlendirilecek.

Editör: Simge Akbulut