Kapıda vize Haberleri

Kapıda vize haberleri ve güncel Kapıda vize gelişmeleri, Kapıda vize ile ilgili tüm video, Kapıda vize fotoğrafları ve Kapıda vize haberleri Haber Ekspres - İzmir Haberleri, Güncel Haberler, Son Dakika Haberleri sitemizde


YEREL YÖNETİMLER

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin İZDENİZ konforuyla sürdürdüğü İzmir-Midilli seferleri geçen seneye göre bu sene büyük ilgi görüyor.

İZMİR EKSPRES

Rodos Adası’na bayram tatili için geçiş yapmak isteyen birçok yolcu, Marmaris Limanı’nda yaşanan aksaklıklar nedeniyle mağdur oldu.

ASAYİŞ

Muğla'nın Marmaris ilçesinden düzenlenen seferlerle Rodos Adası'na gitmek isteyen Türk vatandaşları, Yunan polisi tarafından doluluk gerekçesiyle adaya alınmadı.

AYDIN

Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin girişimleriyle Yunan adalarına kapıda vize uygulaması başladı ve Kuşadası'ndan feribot seferleri düzenlenecek.

SEYAHAT

Çeşme'nin turizm potansiyeli, bu yılın Ramazan Bayramı tatilinde bir kez daha kendini gösterdi. Tatilcilerin ilgisini çeken yeni bir uygulama ise...

GENEL

Türkiye'den Ege adalarına düzenlenen kapıda vize uygulaması, nisan ayı itibariyle başladı.

DÜNYA

Türk vatandaşları için vizesiz seyahat imkanı sunan 10 Yunan adası rehberi. Kapıda vize uygulaması ile hangi adalara seyahat edilebilir? giriş...

GEZİ

Kapıda vize uygulamasının başlamasıyla Çeşme turizminde beklenenin üzerinde bir hareketlilik yaşanıyor.

SEYAHAT

Türkiye'den Yunan adalarına yapılan kapıda vize uygulaması, Ramazan Bayramı tatilini geçirmek isteyenler arasında büyük ilgi görüyor.

Yandex.Metrica