DOKUNULMAZLIK OYUNUNDA KAVGA

Yaman oyunda çıkış hatası yapınca kırmızı takım itiraz ederken; Ogeday, "Yunus Emre senlik bir şey yok" dedi. Bunun üzerine Yunus Emre de hakaret edince ortalık karıştı.

Survivor All Star'da Ogeday'la kavga eden Yunus Emre'ye görülmemiş ceza - 3

OGEDAY VE YUNUS EMRE BİRBİRİNE GİRDİ

Ogeday duyduklarından sonra sakin kalamayarak Yunus Emre'ye saldırdı. Yarışmacılar, ikiliyi ayıramayınca yapım ekibi de araya girdi.

Survivor All Star'da Ogeday'la kavga eden Yunus Emre'ye görülmemiş ceza - 4

Oyunu 12-9 mavi takım kazanırken; Acun ILICALI ada konseyinde kavganın taraflarından olayı dinledi.

Survivor All Star'da Ogeday'la kavga eden Yunus Emre'ye görülmemiş ceza - 5

"SEN OLAY ÇIKARMAYA GELMİŞSİN"

Ilıcalı, Yunus Emre'ye; Senlik bir şey yok diyince sen hakaret ediyorsun. Çünkü zaten hakaret etmek istiyorsun. Bence sen kötü söz söylemeyi kendine alışkanlık edinmişsin. Sen olayın içindeki problemsin. Problemi çıkartan sensin. Normal medeni bir şekilde tartışamıyorsun. Bu kadar cezayı yiyip uslanmamak neden olur sence? Konseye gelip hala burada posta koyuyorsun. Burada herkes düzgün duruyor, sen duramıyorsun. Benim Survivor'daki konseylerimin yarısı senle konuşmakla geçti. Şu an da bile tavırlarına bak zaten durum onu gösteriyor. Sen olay çıkarmaya gelmişsin. Olayı çıkardın, tutmak isteyen adama bile sataşıyorsun. Olay çıkartmak için sebep arayan, en ufak tartışmada her türlü tepkiyi veren sensin. Zaten kendini haklı görüyorsun. Biz seni ikna etmek zorunda değiliz. Olabilir o da zaten kafa gittikten sonra insan kendini haklı görerek bu tip şeyleri yapmaya başlar" dedi.

Survivor All Star'da Ogeday'la kavga eden Yunus Emre'ye görülmemiş ceza - 6

8 OYUNDAN VE ÖDÜLDEN MEN CEZASI

Ardından Yunus Emre'nin cezasını açıklayan Ilıcalı, 8 oyunda oynamayacağını, 8 tane de ödül cezası aldığını ifade etti.

Dünyanın en çirkin hayvanının burnunun büyüleyici sırrı çözüldü! Dünyanın en çirkin hayvanının burnunun büyüleyici sırrı çözüldü!

Survivor All Star'da Ogeday'la kavga eden Yunus Emre'ye görülmemiş ceza - 7

Yunus Emre bundan sonra en ufak bir tahrikte Ogeday'a temas edeceğini söyleyince Acun Ilıcalı onu uyardı.

Editör: Haber Ekspres