TFF 1. Lig'de küme düşmesi kesinleşen ve son kongrede borcu 664 milyon 918 bin TL olarak açıklanan siyah-beyazlılar camianın simge ismi Mustafa Denizli önderliğinde bir platform oluşturdu.

Futbol Şubesinin Yönetimi Değişiyor

Toplantıda futbol şubesinin kurulacak bir şahıs şirketine devredilmesi kararı alındı. Sermayesi en az 1 milyon TL olmak zorunda olan şirketin kurulması için ilk etapta gerekli olan 250 bin TL platformda yer alan kişiler tarafından toplandı. Şirketin ileride yatırımcılarla görüşerek futbol şubesini devralacağı, henüz yatırımcı görüşmesi yapılmadığı açıklandı.

Aziz Yıldırım | Fenerbahçe şampiyon olsun biz seçilmesek de olur! Aziz Yıldırım | Fenerbahçe şampiyon olsun biz seçilmesek de olur!

Üye Sayısında Güncelleme 

Kulüp üye sayısı 1291 olan Altay'da balotaj kurulunun üye sayısını güncelleyeceği bildirildi. A Takım mevcut kadrosunun korunması için gereken sermayenin sezon sonuna oluşturulacağı, borç yükünün azaltılması ve yapılandırılması için alacaklılarla görüşmek üzere bir heyet belirleneceği, oluşturulan platformun genişletileceği ve sonuç alınana dek devam edeceği kaydedildi.

Editör: Nurican ALBAYRAK