İş amaçlı kullandığı aracının arka tarafında malzeme yüklemek isteyen 43 yaşındaki Serol Avcı, beklenmedik bir sürprizle karşılaştı. Koltuğun altına zulalanmış halde; 15 gram esrar, 42 captagon ve uyuşturucu malzemelerin satışında kullanılan hassas terazi bulan Avcı, durumu hemen polise bildirdi. Ancak olayın perde arkasında esrar ve captagonun bulunması, işin rengini değiştirdi.

9 Eylül'de uyuşturucu operasyonu  | Üniversite personeli tutuklandı! 9 Eylül'de uyuşturucu operasyonu | Üniversite personeli tutuklandı!

“Koltuğun altına baktığımda uyuşturucular sıkıştırılmıştı”

Serol Avcı, yaşadığı olayı şu şekilde aktardı: "Dün iş yerime geldim, aracın içine yükleme yapıyorum. Koltukları kaldırdığımda bir hassas terazi üzerine uyuşturucular düştü. Koltuğun altına baktığımda sıkıştırılmış haldeydi. Ben de 155 polisi aradım, polis gecikti ve sonra tekrardan aradım. Savcılıkta suç duyurularım var. 6 Temmuz günü ayağımdan vuruldum. Arabamdan 15 gram esrar ve 42 captagon hap çıktı. Rabbim polislerimizden razı olsun. Benim olayımla ilgilendiler. Ellerinden geleni yaptılar."

Yaşanan bu olayın ardından polis ekipleri, olayın detaylarını ve uyuşturucu maddenin araca nasıl yerleştirildiğini araştırmak üzere çalışmalarını sürdürüyor.Olayla ilgili detaylar, ilerleyen süreçte netlik kazanacak.

Editör: Haber Ekspres