İzmir'de 6 yaşındaki çocuğa Endoskopik Myotomi uygulandı İzmir'de 6 yaşındaki çocuğa Endoskopik Myotomi uygulandı

105. yıl dönümü kutlamaları, Çiğli’de gerçekleştirilen Futbol Turnuvası ve Sporcu Sağlığı Semineri'nin ardından Bisiklet Turu ile devam etti. Kuş Cenneti'nden başlayan ve Sasalı Sosyal Tesisi’nde son bulan bu tur, Çiğli Belediye Başkanı Onur Emrah Yıldız’ın da katılımıyla gerçekleşti. Etkinliğe birçok bisikletsever ve belediye meclis üyeleri de yoğun ilgi gösterdi.

Başkan Yıldız, tur boyunca çocuklar ve gençler tarafından sevgi gösterileriyle karşılandı. Başkan Yıldız ve meclis üyeleri, varış noktasına kadar pedal çevirerek etkinliğin keyfini çıkardılar.

B3Etkinlik öncesi bir konuşma yapan Başkan Yıldız, “Öncelikle herkesin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum. Spora ve sporcuya verdiği değerden ötürü Büyük Önderimiz Atatürk’ü minnetle anıyorum. Çiğlili komşularımız için hazırladığımız programla 19 Mayıs’ı kutlamaya devam ediyoruz. Ben de sizler gibi sporu hayatımın merkezinde tutmaya özen gösteriyorum. Vakit buldukça yürüyüş yapıyor ve futbol oynuyorum. Bu güzel etkinlikte sizlerle beraber olduğum için de ayrıca mutluyum. Çiğli Belediyesi olarak, çocuklarımız ve gençlerimizin sporla olan bağını kuvvetlendirmek için çalışmalarımıza aynı kararlılıkla devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Editör: Simge Akbulut