Kent genelinde dayanışma ruhunu güçlendirmek ve aile bütçesine katkı sağlamak amacıyla Karşıyaka Belediyesi tarafından Bostanlı Pazar Yerinde kurulan 2. El Pazarı’nı yeniden kuracak. 7 Nisan Pazar tarihinde 09:00 -19:00 saatleri arasında kurulacak pazar Bostanlı pazaryerinde gerçekleştirilecek.

pp.png

Kullanılabilir durumdaki ikinci el giysi, oyuncak, kadın-erkek aksesuarları, antika, orijinal kitap, kaset, dergi, vb. ürünler ile elektrikli ve elektronik aletlerin satışa sunulacağı pazarda, farklı yerlere yerleştirilen; ‘Geri dönüşüm muhteşem olacak’, ‘Evde tutma hayat ver’ sloganları da yer alacak.

afis.jpeg

Maraton İzmir’de Medical Point Run Sporcuları TEV ve EÇEV İçin Koştu Maraton İzmir’de Medical Point Run Sporcuları TEV ve EÇEV İçin Koştu

Karşıyaka Belediyesi tarafından konuya ilişkin olarak yapılan açıklamada "Karşıyaka İkinci El Pazarı'nda evdeki âtıl eşyalarımızı yeni sahipleriyle buluşturuyor, yeniden kullanım kültürüne katkı sunuyoruz. Bostanlı Pazar Yerinde 7 Nisan 2024 Pazar günü 09.00 – 19.00 saatleri arasında düzenlenecek pazarımıza tüm yurttaşlarımızı bekliyoruz." ifadeleri ile çağrıda bulunuldu.