İskenderunspor Kulübü Başkanı Hakan Bolat, basın toplantısı düzenledi: İskenderunspor Kulübü Başkanı Hakan Bolat, basın toplantısı düzenledi:

Bodrum FK maçının heyecanını Gürsel Aksel Stadı'nda muhteşem bir kupa töreni ve ardından yapılan üstü açık otobüs turu ile kutlayan sarı-kırmızılılarda, kadro planlaması hız kazandı. Teknik direktör Stanimir Stoilov ile Süper Lig'de devam edecek olan Göztepe'de, özellikle iskelet kadronun korunacağı bildirildi. Bonservisi Southampton'da bulunan Polonyalı kaleci Mateuz Lis'in kesinlikle takımda kalacağı belirtildi. Sağ bek Ogün, stoperler Heliton, Taha, Ümit, orta saha oyuncuları Doğan, Yalçın, Dennis, Ahmed, hücumcular Romulo ve Messaoudi'nin de takımda kalacakları öğrenildi. Stanimir Stoilov'un iç transferde büyük değişiklikler istemediği kaydedildi.

Kalacak oyuncular listesinin daha da genişleyeceği vurgulanırken, dış transferde de çalışmalar hız kazandı. Trabzonspor'da kiralık olarak oynayan, bonservisi ise Southampton'da bulunan ve Sport Republic şirketi tarafından yönetilen Nijeryalı golcü Paul Onauchu'nun transferi öncelikli hedefler arasında yer alıyor. Göztepe Başkanı Rasmus Ankersen, geçen hafta düzenlediği basın toplantısında Southampton'dan olası transferlerin kulüpler, teknik heyetler ve futbolcuların şartlarının birbirine uymasına bağlı olduğunu açıklamıştı.

Editör: Adnan Karabulut