Mevsim Marketler Zinciri 30. Yılı kutladı. Sosyal medya üzerinden yapılan açıklamada, “Mevsim Marketler Zinciri olarak, 30 yıldır aynı tazelik ve mutlulukla sizlere hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Birlikte büyüdük, birlikte tatlandık ve her geçen gün sizlerle daha da güçlendik. Nice 30 yıllara, aynı heyecan ve kaliteyle” ifadelerine yer verildi.
Yeniliklere yatırım
Mevsim Marketler Zinciri Genel Müdürü Vahdet Sarıkaya, bu özel güne ilişkin açıklamada bulunrak, “Mevsim marketler zinciri 1994 yılında Bozyaka’da 350 metrekarede 8 personelle market hayatına başlamıştır. Bu süreçte hep yeniliklere teknolojiye müşteri isteklerine yatırım yaparak büyümüştür. 2006 yılında İzmir’in en büyük yerel marketini açmıştır. 30. yılımıza geldiğimizde 7 mağaza 150 personel 3500 metrekare alış veriş 3 bin 500 metrekare depolama alanına ulaşmıştır” diye konuştu.