İzmir'de Bisiklet Turu: 26-27 Nisan Trafik Düzenlemeleri İzmir'de Bisiklet Turu: 26-27 Nisan Trafik Düzenlemeleri

Yenilikçi ve sürdürülebilir projelerle Karşıyaka’yı daha yaşanabilir bir kent olarak geleceğe taşımaya hazırlanan CHP Karşıyaka Belediye Başkan Adayı B. Yıldız Ünsal, kent yönteminde temel ilkesinin “yeni nesil kalkınma belediyeciliği” olacağını söyledi. Hizmette hız ve kalitenin artmasını sağlayacaklarını vurgulayan Ünsal, “Belediyemizin verimliliğini ve hizmet kalitesini arttırmak için Yeni Nesil Kalkınma Belediyeciliğini benimseyeceğiz. Temel belediyecilik hizmetlerinde gelişim süreçlerini hızlandıracağız. Hizmetlerimizin işleyişine dair yeni bir gözetim ve performans sistemi devreye alacağız. ÇÖZMER, öneri ve şikayet yönetim merkezinin çözüm sürelerini geliştirerek hemşehrilerimize en hızlı ve en nitelikli şekilde hizmet sunacağız” diye konuştu.

img-20240324-wa0030.jpg

ÇAĞI YAKALAYAN BELEDİYE

Bilişim çağının teknolojik yenilikleri ile belediyecilik hizmetlerini uyumlandıracaklarını da aktaran Başkan Adayı Yıldız Ünsal, şöyle devam etti: “Yapay zeka da dahil yeni teknolojilerden mutlaka yararlanarak Karşıyaka’daki yaşamı en iyi haline getirmek için çalışacağız. Buna örnek teşkil eden Yeni Nesil Otopark Yönetim Sistemi gibi projelerimizi arttıracağız. Ayrıca, belediyemizin yıllık faaliyetlerini anlaşılabilir bir dille Karşıyakalılara anlatmak üzere ‘Şeffaflık Raporları’ yayınlayacağız. E-belediyecilik altyapımızı daha da güçlendirecek ve mobil uygulamalarımızı Karşıyakalıların hayatına her an dokunacak özelliklerle geliştireceğiz.”

img-20240324-wa0028.jpg

Karşıyaka Belediyesinin hizmetleriyle örnek olacağını vurgulayan Ünsal “Karşıyaka, İzmir Büyükşehir Belediyemiz ile de iş birliği içinde ‘yeni nesil kalkınma belediyeciliği’nin öncü ilçesi olacak” ifadelerini kullandı.

img-20240324-wa0027.jpg