Dizide Sarıkaya’ya; Metin Akdülger, Hakan Kurtaş, Boran Kuzum, Ahmet Rıfat Şungar, Meriç Aral, Bade İşçil, Esra Ruşan ve Efe Tunçer gibi isimler eşlik ederken dizinin yaratıcılığını Ece Yörenç, yönetmenliğini ise Bertan Başaran üstlendi..

DİZİ KONUSU

Başarılı avukat Leyla Taylan ihanetle biten ilk aşkının acısından kurtulmak için kendini yıllar sonra yeniden flört dünyasına atar.  Arkadaşları ve yakışıklı şef Şeyyaz’ın yardımıyla ayrılığın acısından sıyrılıp ‘yılın boşanma davası’ sayılan bir davada ünlü üçüncü eş Tuba Tepelioğlu’nun vekili olur. Karşısında 15 yıl içinde üç kadınla evlenip boşanmış ilişki katili bir koleksiyoner olan Cem Murathan bulunmaktadır. Leyla, ‘hem suçlu hem güçlü’ olan bu ‘narsist’ adama karşı müvekkilini en ateşli şekilde savunacaktır. Ancak o ateşle ortalık toz duman olur.

Sondakika | Adli Tıp Raporu çıktı Dilan Polat akıl hastanesine yatırılıyor! Sondakika | Adli Tıp Raporu çıktı Dilan Polat akıl hastanesine yatırılıyor!

İzleyiciyi günümüz ilişkilerine, arkadaşlığa, aşka ve heyecanlı bir yolculuğa çıkaran dizi, 9 Mayıs’ta Netflix’te yayınlanacak.

Editör: Haber Ekspres