Aydın İl Tarım ve Orman Müdürlüğü koordinasyonunda gerçekleştirilen ihracat işlemleri kapsamında, Didim’de özel bir tesiste üretilen yavru çipura balıkları ön sağlık işlemlerinden geçirildi.
Ön sağlık sertifikaları düzenlendi
Didim İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü veteriner hekimleri tarafından düzenlenen ön sağlık sertifikaları ile ihracata hazır hale getirilen balıklar, Tunus’a ulaştırılmak üzere yola çıkarıldı.
Editör: Simge Akbulut