AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı: CHP'nin Proje Bitirme Başarısı Yok AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı: CHP'nin Proje Bitirme Başarısı Yok

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bayraklı Belediye Başkan adayı İrfan Önal, canlı yayına katılmak amacıyla gittiği İstanbul'da Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile bir araya geldi.

Yapılan görüşmede İmamoğlu, İzmir'e ve Bayraklı'ya sevgilerini gönderdiğini belirterek, "Parti deneyimi üst seviyede olan, yerel yönetim sürecindeki meclis deneyimiyle İzmir'e, Bayraklı'ya katkısı olmuş olan başkan adayımız İrfan Önal'ın yola çıkmış olmasını ben de mutlulukla karşıladım. Biz de kendisinin yanındayız. İnşallah 1 Nisan'dan sonra başarılı bir İzmir'de, başarılı bir belediye başkanı ile hep birlikte, çok güzel bir 5 yıl yaşamak adına yola çıkacağız. Lütfen desteğinizi esirgemeyin" sözleri ile Önal için halk desteği çağrısında bulundu.

Seçim sürecine ilişkin konuların ele alındığı görüşmede Önal, İmamoğlu'na Bayraklı için önümüzdeki 5 yılda hayata geçirmeyi planladığı projelerini anlattı.