Arkas Spor'da kaptan ayrıldı Arkas Spor'da kaptan ayrıldı

Türkiye'nin gururu Filenin Sultanları, voleybol sahasındaki başarılarıyla göz kamaştırırken, acaba başka hangi spor dallarında da yetenekli olabilirlerdi? Bu sorunun cevabını bulmak için milli oyuncularımızla özel bir röportaj gerçekleştirdik. İşte voleybol yıldızlarımızın voleybol dışında parlayabilecekleri spor dalları...

Ebrar Karakurt: Basketbol sahasının yıldızı

Smaçlarıyla voleybol sahasını sallayan Ebrar Karakurt, uzun boyu ve atletik yapısıyla basketbol sahasında da büyük başarılar elde edebilirdi. Ebrar, "Basketbolu da çok seviyorum. Eğer voleybolcu olmasaydım, kesinlikle basketbol oynardım" diyor.

Zehra Güneş: Jimnastik

Esnekliği ve çevikliğiyle dikkat çeken Zehra Güneş, jimnastikte de büyük potansiyele sahip. Zehra, "Küçükken jimnastik yapmayı çok isterdim. Voleybol sayesinde esnekliğimi koruyorum, bu da jimnastikte başarılı olmama yardımcı olabilirdi" şeklinde konuşuyor.

Hande Baladın: Yüzme havuzlarının kraliçesi

Suyu çok seven Hande Baladın, yüzme sporunda da iddialı olabileceğini düşünüyor. Hande, "Yüzmeyi çok seviyorum ve iyi yüzdüğümü düşünüyorum. Eğer voleybolcu olmasaydım, yüzmeye daha fazla zaman ayırabilirdim" diyor.

Meryem Boz: Atletizm pistlerinde rüzgar gibi!

Sıçrama kabiliyeti ve hızıyla öne çıkan Meryem Boz, atletizm pistlerinde de başarılı olabilirdi. Meryem, "Atletizmi de seviyorum ve özellikle uzun atlamada iyi olduğumu düşünüyorum. Voleybol sayesinde kazandığım güç ve hız, atletizmde de avantaj sağlayabilirdi" şeklinde konuşuyor.

Cansu Özbay: Tenis kortlarının gözdesi

Çabukluğu ve refleksleriyle bilinen Cansu Özbay, tenis kortlarında da rakiplerine zor anlar yaşatabilirdi. Cansu, "Tenis oynamayı çok seviyorum. Eğer voleybolcu olmasaydım, tenise daha fazla zaman ayırabilirdim" diyor.

Kaynak: Haber Merkezi