Kedi Haberleri

kedi haberleri ve güncel kedi gelişmeleri, kedi ile ilgili tüm video, kedi fotoğrafları ve kedi haberleri Haber Ekspres - İzmir Haberleri, Güncel Haberler, Son Dakika Haberleri sitemizde


YEREL YÖNETİMLER

İzmir'de düzenlenen "Yuvam Olur musun?" etkinliğiyle birçok can dostumuz, sıcak yuvalarına kavuştu.

LİFE EKSPRES

Sosyal medyanın popüler platformlarından biri olan TikTok, son zamanlarda milyonlarca kullanıcının ilgisini çeken kedi videolarıyla dolup taşıyor.

LİFE EKSPRES

Yaz sıcakları evcil hayvanlarımız için tehlikeli olabilir. Kedi, köpek, kuş ve balıklarımızı sıcaktan nasıl koruyabiliriz?

GENEL

Çanakkale'nin Ayvacık ilçesinde yaşayan Ahmet Cengiz'in köpeği Prenses, annesi tarafından terk edilen yavru bir kediyi sahiplendi ve emzirmeye başladı.

DÜNYA

Oscar isimli kedinin hikayesi, gerçekten de tüyler ürpertici.

DÜNYA

ABD’de büyük baş hayvanlarda başlayan kuş gribi, Texas eyaletindeki çiftliklerde çiğ süt içen kedilerin ölmesine neden oldu.

GENEL

Şehir merkezlerinde hayvan beslenmesi konusu, hem hayvanseverlerin ilgisini çekerken kentlerde yaşayan insanların günlük hayatlarında karşılaştıkları bir durum.

GENEL

Utah'ta yaşayan Clark ailesi, 10 Nisan'da evcil kedileri Galena ortadan kaybolunca büyük bir şok yaşadı.

TÜRKİYE

Antalya'nın ormanlık bölgelerinde nadir görülen ve nesli tükenme tehlikesi altındaki Anadolu vaşağı, bir fotoğraf sanatçısı tarafından kaydedildi.

DÜNYA

Birleşik Arap Emirlikleri'ni vuran şiddetli sel felaketi, Dubai başta olmak üzere ülkenin farklı bölgelerinde büyük zararlara neden oldu.

İZMİR EKSPRES

İzmir'in Torbalı ilçesine bağlı Ayrancılar Mahallesi'nde bulunan bir binanın bahçesindeki kuyuya düşen yavru kedi, miyavlayarak yardım istedi. Olaya tanık olan...

İZMİR EKSPRES

Gaziemir'de İZBAN durağında derisi yüzülerek kutuya bırakılmış bir kedi bulundu.

Yandex.Metrica