Meclis toplantısı Haberleri

meclis toplantısı haberleri ve güncel meclis toplantısı gelişmeleri, meclis toplantısı ile ilgili tüm video, meclis toplantısı fotoğrafları ve meclis toplantısı haberleri Haber Ekspres - İzmir Haberleri, Güncel Haberler, Son Dakika Haberleri sitemizde


YEREL YÖNETİMLER

İzmir Büyükşehir Belediyesi Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısının birinci birleşimine İZBAN sunumu damga vurdu.

AYDIN

Söke Belediye Başkanı Dr. Mustafa İberya Arıkan, Ege Belediyeler Birliği Meclis toplantısında Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ferdi Zeyrek'in birlik başkanlığına...

YEREL YÖNETİMLER

Çeşme Belediyesi, Haziran ayı meclis toplantısını Belediye Başkanı Lal Denizli'nin başkanlığında gerçekleştirdi.

İZMİR EKSPRES

Haziran ayının ilk toplantısında Konak Belediyesi önemli gündem maddelerini ele aldı. Başkan Vekili Kazım Umdular İstihdam Ofisi'nin yakında açılacağını duyurdu.

YEREL YÖNETİMLER

Aliağa Belediye Meclisi, 4 Haziran 2024 Salı günü saat 18.00'de gerçekleşecek olan Haziran Ayı Olağan Toplantısı için hazırlıklarını tamamladı.

EKONOMİ

- "Umuyorum ki, yurt içindeki arz talep dengesi ve fiyat istikrarı sağlanır ve alınan karar, açıklanan tarihten önce iptal edilerek...

YEREL YÖNETİMLER

Karabağlar Belediyesi, Belediye Meclisi Mayıs Ayı Toplantısı 2. Birleşimini Belediye Başkanı Helil Kınay’ın Başkanlığında gerçekleştirildi.

YEREL YÖNETİMLER

Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel Mayıs Ayı Meclis Toplantısı’nın ilk oturumunda belediye emekçilerine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

YEREL YÖNETİMLER

Seferihisar Belediyesi, mayıs ayı meclis toplantısını başkanlık önergelerinin görüşülmesi ve komisyonlara havale edilmesiyle gerçekleştirdi.

YEREL

Edremit Belediyesi’nde yeni dönemin ilk Meclis Toplantısı Belediye Başkanı Mehmet Ertaş başkanlığında yapıldı.

Yandex.Metrica