Şenlik Haberleri

şenlik haberleri ve güncel şenlik gelişmeleri, şenlik ile ilgili tüm video, şenlik fotoğrafları ve şenlik haberleri Haber Ekspres - İzmir Haberleri, Güncel Haberler, Son Dakika Haberleri sitemizde


ÜNLÜLER

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) rektörlüğü tarafından iptal edilen geleneksel bahar şenliği, öğrencilerin kendi çabalarıyla yeniden hayata geçirildi.

GENEL
GENEL
GENEL
İZMİR EKSPRES

6 Haziran 2024'te İzmir'de gerçekleşecek Robokod Şenliği, teknoloji meraklılarını Halkapınar Kapalı Spor Salonu'nda buluşturuyor.

YEREL YÖNETİMLER

Gaziemir Belediyesi kültür ve sanatı şehre taşıyor! Konserler, tiyatrolar, şenliklerle "kültür ve sanat" ruhunu yaşıyoruz.

MUĞLA

Muğla Büyükşehir Belediyesi, 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nü Akyaka’da düzenlediği etkinliklerle kutladı. Şenlikte müzikten çocuk atölyelerine kadar birçok etkinlik yer...

AFYONKARAHİSAR
İZMİR EKSPRES

İzmir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları (İzBBŞT) sezona, repertuvarındaki tüm oyunları sahnelediği bir şenlik ile veda ediyor.

GENEL
AYDIN

Kuyucak Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında çocuklar için özel bir şenlik düzenledi.

YEREL

Köyceğiz Kaymakamlık Binası önünde düzenlenen Matematik Şenliği, açık alanda gerçekleşti.

Yandex.Metrica