Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, oyunu kullanarak İzmirlilere sandık çağrısında bulundu. Aslanoğlu, "Bugün akşam saat 17.00’de kendi oy kullandığım sandığa gelerek sandık sonuçlarını tek tek takip edeceğim. Bütün vatandaşlarımız saat 17.00’den sonra kendi sandıklarındaki oy sayımı ve tasnifini takip edebilirler. Tüm İzmirlileri oylarını takip etmeye, sandıklarına sahip çıkmaya davet ediyoruz. Bu bir demokrasi şöleni." dedi.

CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, seçim günü mesaisine oy kullanma işlemi başlamasından saatler önce Karabağlar’da başladı. Sırasıyla Karabağlar, Buca, Bayraklı ve Konak ilçelerinde bulunan okulları ziyaret eden Aslanoğlu, okul ve sandık görevlilerine başarılar dileyerek, oy kullanmaya gelen vatandaşlarla sohbet etti.

Şenol Aslanoğlu, okul ziyaretlerinin ardından Balçova Ertuğrul Gazi İlkokulu'nda 1127 nolu sandıkta oyunu kullandı. Oyunu kullanmasının ardından İzmirlilere seslenen CHP İzmir il başkanı, İzmirlileri sandığa davet etti. Aslanoğlu'nun çağrı mesajı şu şekilde:

"Bugün sandık günü! Oylarınızı kullanmayı unutmayın ve sandıklarınızın başında olun. Her bir oy önemli ve bu bir demokrasi şölenidir. Hep birlikte ülkemizin geleceğine katkıda bulunalım."

"BU BİR DEMOKRASİ ŞÖLENİ

Oyumuzu kullandık, vatandaşlık ve demokrasi görevimizi yerine getirdik. Tüm vatandaşlarımızı da demokrasi görevini yerine getirmeye sandıklara, oy kullanmaya davet ediyoruz. Bugün akşam saat 17.00’de kendi oy kullandığım sandığa gelerek sandık sonuçlarını tek tek takip edeceğim. Bütün vatandaşlarımız saat 17.00’den sonra kendi sandıklarındaki oy sayımı ve tasnifini takip edebilirler. Tüm İzmirlileri oylarını takip etmeye, sandıklarına sahip çıkmaya davet ediyoruz. Bu bir demokrasi şöleni. 31 Mart yerel yönetim seçim sonuçlarının ülkemize, milletimize hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz. İzmirlilerin hem sandıklara hem de İzmir’e sahip çıkacağına gönülden inanıyoruz."

İzmir Ulaşımına Bisiklet 59. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu Ayarı İzmir Ulaşımına Bisiklet 59. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu Ayarı