İzmir'de 31 Mart yerel seçimleri yaklaşırken, İzmir Metro A.Ş. ve diğer ulaşım kuruluşları seçim günü ulaşımın sağlıklı ve düzenli bir şekilde yapılabilmesi için çeşitli düzenlemeler yaptı.

Ulaşımda Değişiklikler

İzmir Metro A.Ş., 31 Mart 2024 Pazar günü için özel bir sefer planı hazırlandı. Bu plan kapsamında, İzmir metrosu, Karşıyaka, Çiğli ve Konak tramvayları için belirli saatlerde seferler düzenlenecek.

İzmir Metrosu Düzenlemeleri

İzmir metrosu, 31 Mart Pazar günü için özel bir sefer planıyla hizmet verecektir. Bu plan, seçim gününde yoğunluğu dengelemek ve seçmenlerin rahatça ulaşım sağlayabilmelerini sağlamak için oluşturuldu. Sefer saatleri ve güzergahlar ile ilgili detaylı bilgilere İzmir Metro A.Ş.'nin resmi internet sitesinden ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Tramvay Düzenlemeleri

Karşıyaka, Çiğli ve Konak tramvayları da seçim günü için özel bir sefer planına tabi olacak. Bu düzenlemeler, şehir içi ulaşımın sorunsuz bir şekilde sağlanabilmesi için yapılmıştır. Seçim gününde tramvay kullanacak olan vatandaşlar, belirlenen saatlerde ve güzergahlarda hizmet alabileceklerdir.

Maraton İzmir’de Medical Point Run Sporcuları TEV ve EÇEV İçin Koştu Maraton İzmir’de Medical Point Run Sporcuları TEV ve EÇEV İçin Koştu