Konser, kadın olmanın zorluklarına, güzelliklerine ve eşsizliğine vurgu yaparak davetlilere unutulmaz anlar yaşattı.

Konserde ses sanatçısı Özlem Baytop Öymez sahne aldı

Ses sanatçısı ve diş hekimi Özlem Baytop Öymez'in sahne aldığı konser, İKG İzmirli Kadın Girişimciler Derneği, Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği, Türk Anneler Derneği (İzmir/Çeşme/Karşıyaka/Mordoğan) Şubeleri, Türk Kadınlar Konseyi Derneği, Türk Kadınları Birliği (Karşıyaka/Menemen Şubesi), Türkiye Yardım Sevenler Derneği, Kadın Hekimleri Eğitime Destek Vakfı, Ege Kadın Dayanışma Vakfı, Umay Birdem Derneği, Karşıyaka Balkan Kadınları Derneği, Uluslararası Innerwheel 244. Bölge Federasyonu, Ege Çağdaş Eğitim Vakfı ve Ege Bölge Sanayi Odası Vakfı Kadınlar Birliği'nin katkılarıyla düzenlendi.

Konser büyük ilgi gördü

Konser büyük ilgi gördü ve çok sayıda katılımcı konsere katılarak keyifli bir akşam geçirdi. Tülay Aktaş Gönüllü Kuruluşlar Güçbirliği Sözcüsü Fatoş Dayıoğlu, "Sizlerin katılımınız ve coşkunuzla, bu özel geceyi unutulmaz bir deneyime dönüştürdük" şeklinde duygularını ifade etti. İKG Derneği başkanı Ferhan Sivri Avcı da konuşmasında, "Kadın olmanın gücünü paylaştığımız bu özel gecede siz konuklarımızın desteği ve ilgisi çok kıymetli" diye belirtti.

Yeşil vatanın kahramanı Serkan Topkaya son yolculuğuna uğurlandı Yeşil vatanın kahramanı Serkan Topkaya son yolculuğuna uğurlandı

Gecenin Yıldızı Özlem Baytop Öymez Oldu

Gecenin yıldızı olan sanatçı Özlem Baytop Öymez ise, "Yüreğimizdeki duyguları paylaştığımız hem de hayata tutunduğumuz, hayata iyilik ve güzellik getirmek için bir arada olduğumuz bu gecede buradaki varlığınız için sizlere şükranlarımı sunuyorum. İyi ki geldiniz, hoş geldiniz" diyerek geceye katılan herkese teşekkür etti.

Konser gece yarısı sonlandı

Konser, saat 20.00'da başlayarak saat 23.00'da tüm katılımcı ve paydaşlara teşekkürlerin iletilmesiyle sona erdi. Gecenin sonunda, Tülay Aktaş Gönüllü Kuruluşlar Güçbirliği Sözcüsü Fatoş Dayıoğlu, katkılarından dolayı EVE SHOP'a, IRENBE'ye, paydaş olan 18 derneğe, sponsorluk desteği için Türkiye Yardım Sevenler Derneği Başkanı'na ve 244 INNERWHELL Bölge Başkanı'na ayrıca teşekkürlerini sundu.

Bu anlamlı geceye katkı sağlayanlara teşekkür

Bu anlamlı geceye katkı sağlayan tüm dernekler ve katılımcılar sayesinde, kadınların gücüne dikkat çeken bu tür etkinliklerin artarak devam etmesi hedeflenmektedir. Kadınların toplumdaki rolünü ve önemini vurgulayan bu tür organizasyonların, kadınların karşılaştığı zorlukları aşmada dayanışma ve farkındalık yaratma açısından büyük önem taşımaktadır.

Editör: Emir Çetintaş