Güzbel Cafe yenilenen yüzüyle hizmete girdi Güzbel Cafe yenilenen yüzüyle hizmete girdi

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri'nde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı olarak seçime giren ve belediye başkanlığına seçilen Mehmet Türkmen, mazbatasını 15 Nisan Pazartesi günü saat 14:00’te Kemalpaşa 15 Temmuz Kültür Merkezi’nde alacak.

Tüm Kemalpaşalıları yanlarında görmekten mutluluk duyacaklarını belirten CHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Ahmet Yılmaz; ‘’Gerçekleştirilecek olan mazbata töreninin ardından, Atatürk Anıtı’na çelenk sunacağız. Tüm Kemalpaşalı hemşehrilerimizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız’’ dedi.

İtiraz süreçlerinin ardından bayram tatili nedeniyle sürecin uzadığını belirten Başkan Türkmen; ‘’Belediye başkanlığını kazandığımız 31 Mart Seçimlerinde, sürecin doğal bir parçası olarak gördüğümüz çeşitli itirazların yapılmasının ardından, araya bayram tatilinin girmiş olması mazbatamızı biraz geç almamıza neden olacak. Ancak biz fiilen sahada çalışmalarımıza başladık. Pazartesi günü mazbatamızı alarak resmen Kemalpaşa’nın yeni dönemini başlatmış olacağız’’ dedi

Yoğun geçen seçim sürecine de değinen Başkan Türkmen; ‘’Yaklaşık iki ay boyunca Kemalpaşa’da girmedik sokak sıkmadık el bırakmadık, halkımızın bizlere olan teveccühü sonucu kutsal olarak gördüğümüz bu göreve erişmiş olduk. Bizlerle birlikte ter döken emek harcayan tüm mücadele arkadaşlarımıza, bizlere desteğini ileten, oy versin veya vermesin tüm halkımıza teşekkür ediyorum.‘’ İfadelerine yer verdi.

mazbata.png

Editör: Haber Ekspres