Menemen Kazımpaşa Mahallesinde 18 bin metrekare alan üzerinde kurulan 15 blok ve toplam 90 konuttan oluşan parselin dönüşümü için hak sahipleriyle buluşan Barış Öncü, sektörde 30 yıllık bir deneyime sahip olduğunu belirtti.

Ümit Özlale İyi Parti’den istifa etti Ümit Özlale İyi Parti’den istifa etti

Öncü, Sirius Yapı olarak bugüne kadar Çiğli'de 10 konut projesi, bin 700 adet daire, kamu ihaleleri, fabrika inşaatları ve spor kompleksleri olmak üzere birçok projeye hayat verdiklerini de ifade etti.

Özel sektörün İzmir'de gerçekleştirdiği en büyük kentsel dönüşüm projesi olan ve ödül alan Forum Göztepe'nin iştirakçileri arasında yer aldıklarını kaydeden Barış Öncü, konumu ve ulaşım olanaklarıyla dikkat çeken Kazımpaşa Mahallesindeki parselin dönüşmesinin deprem açısından da önem taşıdığının altını çizdi.

DAİRELER YÜZDE 10 BÜYÜYECEK

Firma olarak insanların güvenliği ve konforunu ön plana alan bir yaklaşımla yıllardır çalışmalarını sürdürdüklerini kaydeden Barış Öncü, “Gerekli tüm prosedürler ve imzalardan sonra konutları 36 ay sonra teslim edeceğiz. Hiçbir ücret almadan yapacağımız konutları 2+1 veya 3+1 farketmeksizin yüzde 10 büyüteceğiz ve ebeveyn banyosu ile giyinme odası da ekleyeceğiz. Bunların yanı sıra sosyal alanlar, havuz, çocuk oyun alanı, mescid, akıllı ev sistemi ve her daireye bir otopark imkanı da sunacağız. Sosyal ve ortak alanları da dahil ettiğimiz zaman hak sahipleri brütte 2 katı bir metrekareye ulaşmış olacaklar. Şu anda hak sahiplerinin yarıdan fazlası olumlu görüş verdi. İzmir'in en önemli kentsel dönüşüm projesi olan Forum Göztepe'yle ödül aldık. Benzer bir ödülü Menemen'e de getirmek istiyoruz” diye konuştu.