Yaz mevsimine damga vuracak olan Montiano Alaçatı, misafirlerine unutulmaz deneyimler sunmaya devam ediyor.

Monreve Alaçatı'nın bünyesinde yer alan Montiano Alaçatı Restaurant, "Yaza Merhaba" partisiyle davetlilere muhteşem bir gece yaşattı. Monreve Grup Yönetim Kurulu Başkanı Merve Arkas'ın ev sahipliğinde gerçekleşen bu özel etkinlikte, konuklar Latin müziğinin eşsiz ritmiyle coştu. Zafer Zencirli'nin Latin müziğini yorumladığı performansıyla güneşli günlerin gelişini kutlayan davetliler arasında ünlü sanatçı Pınar Aylin'in sahne performansı da geceye renk kattı.

Kurban Bayramı'nda sevdiklerinize verilebilecek özel hediyeler Kurban Bayramı'nda sevdiklerinize verilebilecek özel hediyeler

"İtalyan mutfağının lezzetlerini buluşturuyoruz"

Monreve Grup Yönetim Kurulu Başkanı Merve Arkas, Montiano Alaçatı'nın sunduğu deneyim hakkında şunları söyledi: "İtalyan mutfağının Türkiye'de kabul gören lezzetlerini şık bir atmosferde misafirlerimizle buluşturuyoruz. Montiano Alaçatı, Şef Osman Sezener'in Akdeniz ve İtalyan mutfağından harmanladığı özgün reçeteleri ve Lucien Arkas Bağları'nın benzersiz aromalara sahip ödüllü şarapları ile sofistike bir deneyim sunuyor. Gastronomi tutkunlarına en iyi hizmeti sunma hedefiyle ilerliyoruz."

Whatsapp Image 2024 05 19 At 17.14.28

Editör: Simge Akbulut