Kurtuluş'ta jeotermal enerji için ilk adım atıldı Kurtuluş'ta jeotermal enerji için ilk adım atıldı

Germencik Belediye Başkanı seçilen Burak Zencirci’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, yaptığı ziyarette birlik ve dayanışma mesajları verdi. Çerçioğlu, "Her zaman başkanımızın yanındayız, arkasındayız" ifadelerini kullanarak desteklerini dile getirdi.

Germencik Belediyesi’ne gelen Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, burada Germencik Belediye Başkanı Burak Zencirci, CHP Germencik İlçe Başkanı Tayfur Bozdağ ile meclis üyeleri tarafından karşılandı.

Çerçioğlu, yaptığı açıklamada, “Başkanımıza hayırlı olsun ziyaretine geldik. Büyükşehir belediyesi olarak her zaman başkanımızın yanındayız, arkasındayız. Önümüzdeki süreçte belediye meclis üyelerimizle beraber çok güzel hizmetler yapacağız. Şimdiden hayırlı olsun diyoruz” şeklinde konuştu.

Başkan Zencirci ise Çerçioğlu'nu makamında ağırlayarak teşekkür etti. Zencirci, “Varlığıyla bizlere güç ve motivasyon katan, tecrübesini örnek aldığımız Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu’nu ağırladık. Büyükşehir Belediyemizin desteği ve katkısıyla ilçemize yakışan vizyoner ve sürdürülebilir yatırımlar gerçekleştireceğiz. Ziyaretiyle bizleri mutlu eden büyükşehir belediye başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu’na teşekkürlerimizi sunuyorum” dedi.

Editör: Sedef Didem Ezme