Poyraz'ın elenmesi ve üst üste gelen yenilgiler Mavi takımı yıpratırken, Ogeday Girişken cephesinden de şok bir haber gündeme düştü.

Ekran Görüntüsü 2024 04 11 145057

Survivor All Star'da sular durulmuyor! Mavi takımın moralinin Poyraz'ın elenmesiyle bozulmasının ardından, peş peşe gelen yenilgiler ve artan gerginlik ortamı adeta çığ gibi büyüyor. Bu durumun en çok etkilediği isimlerden biri de ise Ogeday Girişken gibi görünüyor.

Acun Ilıcalı ile Ogeday Arasında Gerginlik Mi?

Yeni bölüm fragmanında yer alan bir kesitte, Acun Ilıcalı'nın Ogeday'a "Bana çok yükleniyorsun" sözleriyle serzenişte bulunduğu görülüyor. Ogeday'ın ise bu duruma cevabı "Bana ağır bir misyon yüklüyorsunuz" şeklinde olması ise dikkat çekiyor. Bu konuşma, ikili arasında yaşanan olası bir gerginliğe işaret ediyor olabilir mi?

130231614 Ogeday Girisken1

Ogeday Yarışmadan Ayrılacak Mı?

Tüm bu yaşananların ardından bomba gibi bir iddia ortaya atıldı. Bir X kullanıcısı, Ogeday'ın Acun Ilıcalı'yı hayal kırıklığına uğratacak bir karar alarak Survivor All Star'dan çekilmeyi düşündüğünü iddia etti. Bu iddia, Survivor hayranları arasında büyük şok yarattı.

Harry Potter'un en iyi filminin yönetmeni itiraf etti: "Kibirli pislik" Harry Potter'un en iyi filminin yönetmeni itiraf etti: "Kibirli pislik"

Mavi Takım Bu Krizi Atlatabilecek Mi?

Poyraz'ın elenmesiyle moral olarak çöküntü yaşayan Mavi takım, üstüne gelen yenilgiler ve Ogeday ile ilgili iddialarla adeta çetin bir sınavdan geçiyor. Takımın bu krizden nasıl çıkacağı ise merak konusu.
Ekran Görüntüsü 2024 04 11 144750

Survivor All Star'daki Son Gelişmeleri Takip Edin!

Ogeday yarışmadan ayrılacak mı? Acun Ilıcalı bu iddiaya nasıl yanıt verecek? Mavi takım bu zorlu dönemi aşabilecek mi? Bu soruların cevaplarını öğrenmek ve Survivor All Star'daki son gelişmeleri kaçırmamak için TV8'i takip etmeye devam edin!

Editör: Nurican ALBAYRAK