Yarımada Belediyeler Birliği Başkanlığına Mustafa Günay seçildi Yarımada Belediyeler Birliği Başkanlığına Mustafa Günay seçildi

Takımın başarısını takdirle karşılayan Başkan Kınay, genç sporcuları tebrik ederek gelecek şampiyonluklarına olan inancını dile getirdi.

Başkan Kınay, gençlerin umutlarını büyütmeleri gerektiğini vurgulayarak, onların Atatürk'ün gençlik ilke ve inkılapları doğrultusunda ilerlemesi gerektiğini belirtti. Genç sporcuların kazandıkları başarıların, diğer gençlere umut olacağını ifade eden Kınay, bu nedenle sporun ve sporcuların desteklenmesi gerektiğini söyledi.

Karabağlar Belediye Başkanı olarak takıma her zaman destek olacaklarını ve bu tür amatör kulüplerin artması için ellerinden geleni yapacaklarını belirten Başkan Kınay, gençlerin spora olan ilgisini artırmak ve onları geleceğe hazırlamak adına belediye olarak ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

Orbit Karabağlarspor Kız Futbol Takımı'nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kınay, takımın başarılarını yakından takip ettiğini ve bundan sonraki süreçte de desteklerinin devam edeceğini sözlerine ekledi.

Editör: Ferhat Yiğit Adıgüzel