İzmir'in TBB temsilcileri seçildi | İşte yeni dönem üyeleri! İzmir'in TBB temsilcileri seçildi | İşte yeni dönem üyeleri!

Başkan Türkmen, yayımladığı mesajda, 1 Mayıs'ın dünya genelinde emek mücadelesine ışık tuttuğunu vurgulayarak, bu günün emek, eşitlik ve adalet mücadelesi için önemli olduğunu belirtti.

"Emeğin ve emekçinin yanında yer alan herkesi selamlıyorum"

Türkmen, mesajında şu ifadelere yer verdi: "1 Mayıs demokrasi, barış ve dayanışma günüdür. Başta çalışma arkadaşlarım olmak üzere tüm halkımızın, emeğin, emekçinin en anlamlı günü olan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutluyorum. Kemalpaşa halkına hizmet ettiğimiz süre zarfında, halkımızın hak ettiği hizmetleri sunarken Kemalpaşa Belediyesi emekçilerinin emeklerinin sömürülmediği, eşitlik ilkesinin hakim olduğu ve ilçemiz genelinde barış ve kardeşlik duygusunun güçlendiği bir yönetim anlayışı belirleyeceğimizin bilinmesini isterim. Emekleri ve hakları için mücadele eden, emeğin ve emekçinin yanında yer alan herkesi selamlıyor, tüm emekçilerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutluyorum."

Kaynak: BÜLTEN