İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, yarın dört farklı siyasi partinin İzmir İl Başkanlıklarını ziyaret edecek. Programın detayları şu şekilde:
Başkan Tugay'ın ziyaret programı, 13 Mayıs Pazartesi günü gerçekleşecek ve ilk durağı AK Parti İl Başkanlığı olacak. Saat 9.30'da başlayacak olan bu ziyaretin ardından sırasıyla İYİ Parti İl Başkanlığı, MHP İl Başkanlığı ve DEM Parti İl Başkanlığı takip edecek.
Ziyaret programının akışı şu şekilde planlandı:
9.30: AK PARTİ İZMİR İL BAŞKANLIĞI
10.30: İYİ PARTİ İZMİR İL BAŞKANLIĞI
11.15: MHP İZMİR İL BAŞKANLIĞI
12.00: DEM PARTİ İZMİR İL BAŞKANLIĞI
Başkan Tugay'ın bu ziyaretlerle ilgili yapacağı açıklamalar ve görüşmelerin sonuçları merakla bekleniyor.
Editör: Sedef Didem Ezme