Çiğli'de öğrencilere altın ödüllü kitap okuma yarışması Çiğli'de öğrencilere altın ödüllü kitap okuma yarışması

Başkan Yıldız, yaptığı açıklamada, tüm Çiğli halkını Doruk'u kendi evlatları gibi görmeye ve ona destek olmaya davet etti. Geçtiğimiz ay gerçekleşen belediye meclis toplantısında alınan kararla meclis oturumlarından alacakları ücreti Doruk'a hibe etmeyi öneren Yıldız, bu kararın oy birliğiyle kabul edilmesiyle de dikkat çekti.

Doğumü

Toplumsal Dayanışmanın Örneği: Doruk'un Doğum Günü Etkinliği

Başkan Yıldız ve eşi Gamze Yıldız, bugün gerçekleşen doğum günü etkinliğinde Doruk ve ailesiyle bir araya geldi. Etkinliğe, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Erkan Akar, CHP Çiğli kadın ve gençlik kolları, meclis üyeleri ve muhtarlar da katıldı.

Çiğli

Başkan Yıldız'ın Vurguları ve Sözleri

Başkan Yıldız, Doruk'un doğum gününde yaptığı konuşmada, Doruk'un artık Çiğli halkının bir ferdi olduğunu ve herkesin ona destek olması gerektiğini belirtti. Onun siyasi bir malzeme olmadığını vurgulayan Başkan Yıldız, partisinin ve kendisinin her zaman ihtiyaç sahiplerinin yanında olduğunu dile getirdi.

Doğum Günü 5

Doruk'un İsteği ve Başkan Yıldız'ın Jestleri

Öte yandan, Başkan Yıldız, Doruk'un Ramazan Bayramı'nda kendisinden istediği astronot şeklindeki gökyüzü küresini ve robotu doğum gününde ona hediye etti. Yıldız çifti, doğum gününe katılan Doruk'un kuzenleri Kumsal Atmaca ve Güneş Şimşek'e de peluş oyuncak ve gökyüzü küresi armağan etti.

Çiğli Belediye Başkanı Onur Emrah Yıldız'ın Doruk'a yönelik gösterdiği sevgi ve desteğin, toplumsal dayanışmanın güzel bir örneği olduğu belirtiliyor.

Editör: Egemen Sayın