Edremit Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çetin önderliğindeki heyet, Edremit ve Havran'ın geleceğine ışık tutacak projeler ve ihtiyaçlar hakkında görüşmek üzere Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın'ı ziyaret etti. Ziyarette, bölge ekonomisi ve turizmi gibi önemli konular ele alındı.

Balıkesirli gençler 19 Mayıs ruhunu yaşadı Balıkesirli gençler 19 Mayıs ruhunu yaşadı

Edremit Ticaret Odası'nın Başkanı Ahmet Çetin ve yönetim kurulu üyeleri, Başkan Ahmet Akın'a yeni görevinde başarılar diledi ve bölgenin kalkınması için yapılacak çalışmalara verdikleri destekler için teşekkür etti.

Görüşmelerde, Edremit ve Havran ilçelerine yönelik planlanan projelerin yanı sıra bölgenin ekonomik ve turistik potansiyeli üzerinde duruldu. Başkan Ahmet Çetin, Başkan Ahmet Akın ile yapıcı bir diyalog içerisinde bulunarak, bölgedeki iş dünyasının ve ticaretin gelişimine yönelik fikir alışverişinde bulunduklarını belirtti.

Ziyaretin anısına Edremit Ticaret Odası Başkanı Ahmet Çetin, Başkan Ahmet Akın'a yöresel kültürü yansıtan bir hediye takdim etti. Zeytin hasadını tasvir eden özel bir minyatür, bölgenin tarımsal ve kültürel mirasını temsil ederek, dostluk ve işbirliği mesajını simgeledi.

Edremit Ticaret Odası ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın arasındaki bu olumlu diyaloğun, bölgenin ekonomik ve sosyal kalkınması için yeni fırsatlar doğurması umuluyor. Her iki tarafın işbirliği ve dayanışmasıyla, Edremit ve Havran'ın daha da ileriye taşınması hedefleniyor.

Editör: Sedef Didem Ezme