Bu yılın da gelmesiyle birlikte, Efes Selçuk'un kent merkezinde İzmir Büyükşehir Belediyesi iş birliğiyle yürütülen çalışmalar hız kazandı.

Başkan Filiz Ceritoğlu Sengel'in liderliğinde, çarşı merkezindeki tadilat çalışmaları devam ederken, kent genelinde bulunan işletmelerde denetimler sıklaştırıldı. Ayrıca, ilaçlama ve temizlik konularında da Efes Selçuk Belediyesi ve İzmir Büyükşehir Belediyesi iş birliğiyle çalışmalar hızlandırıldı.

Kent Gözü Rekreasyon Alanı'nda geri sayım başladı! Kent Gözü Rekreasyon Alanı'nda geri sayım başladı!

Başkan Sengel, İzmir Büyükşehir Belediyesi ile yapılan iş birliğinin önemine vurgu yaparak, "Kentimizdeki çalışmaları hızla tamamlamak ve hızlı çözümler üretmek için İzmir Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte hareket ediyoruz" dedi.

Sengel, "Efes Selçuk, her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlıyor. Bu nedenle altyapı ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmak için çalışmalarımızı titizlikle sürdürüyoruz. Çarşı merkezimizdeki tadilatlar ve denetimlerin yanı sıra temizlik çalışmaları da kentimizin görünümü ve turistlerin konforu için son derece önemli" şeklinde konuştu.

Başkan Sengel, çarşı merkezindeki tadilatların yanı sıra, kent genelinde yapılan düzenlemelerin ve işletmelerde gerçekleştirilen denetlemelerin devam edeceğini belirtti. Bu çalışmaların Efes Selçuk'un turizm potansiyelini ve çekiciliğini artırmaya yönelik olduğunu vurguladı.

Editör: Haber Ekspres