Bayram Haberleri

bayram haberleri ve güncel bayram gelişmeleri, bayram ile ilgili tüm video, bayram fotoğrafları ve bayram haberleri Haber Ekspres - İzmir Haberleri, Güncel Haberler, Son Dakika Haberleri sitemizde


GENEL

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, emekli bayram ikramiyelerinin bayramdan önce hesaplara yatırılacağını açıkladı.

YEREL YÖNETİMLER

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras, Adliye ile yeni otogar arasında yapımına devam edilen Dirgeme yolundaki çalışmaları yerinde inceledi.

İZMİR EKSPRES

Karaburun'da 1 Mayıs coşkusu yaşandı. Sendika ve sivil toplum kuruluşlarının katılımıyla gerçekleşen etkinlikte, Karaburun Belediye Başkanı İlkay Girgin Erdoğan emeğin...

İZMİR EKSPRES

Çeşme'de 1 Mayıs coşkusu yaşandı. İşçilerin birlik, mücadele ve dayanışma gününe denk gelen bu özel gün, coşkuyla kutlandı.

LİFE EKSPRES

Hıdırellez, mayıs ayının ilk günleriyle birlikte gündeme gelen ve "UNESCO Somut Olmayan Kültürel Miras Ulusal Envanteri"nde yer alan önemli bir...

GENEL

2024 Kurban Bayramı tarihi, hem dini vazifelerini yerine getirmek isteyen hem de tatil planı yapacak olan vatandaşların gündeminde yer alıyor.

İZMİR EKSPRES

İzmir’in Gaziemir ilçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, belediyenin düzenlediği çocuk etkinlikleri, kortej ve Yeni Türkü konseriyle kutlandı.

AYDIN

Aydın’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları Aydın Valiliği önünde düzenlenen çelenk töreni ile başladı.

GENEL

TBMM'de düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında çocuklara ödüller verildi

İZMİR EKSPRES

Ramazan Bayramı tatili boyunca, Çeşme ve Alaçatı otoyol gişelerinden yapılan araç giriş ve çıkışlar, tatil sezonunun getirdiği hareketlilikle dikkat çekti.

BALIKESİR

Ramazan Bayramı boyunca jandarma ekipleri tarafından yapılan asayiş ve trafik uygulamalarında bazı suçlardan aranması bulunan 417 zanlı yakalandı.

GENEL

9 günlük Ramazan Bayramı tatili ardından gözler yılın ikinci dini bayramı olan Kurban Bayramına çevrildi. Kurban Bayramı, haziran ayı içerisinde...

Yandex.Metrica