Olay, Çamlıdere Mahallesi'nde gerçekleşti. Y.K. ve S.K. isimli vatandaşların evlerinden televizyon ve çamaşır makinesinin çalındığı ihbarı üzerine, Aydın İl Jandarma Komutanlığı JASAT Timi ve İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri harekete geçti.
Yapılan detaylı araştırma sonucunda hırsızlık olayının D.D.K. isimli şüpheli tarafından gerçekleştirildiği belirlendi. Jandarma ekipleri tarafından yakalanan şüpheli D.D.K. hakkında adli işlem başlatıldı
Editör: Simge Akbulut