GÜNCELLEME - Kütahya'da yolcu otobüsünün şarampole devrilmesi sonucu 5 kişi yaralandı GÜNCELLEME - Kütahya'da yolcu otobüsünün şarampole devrilmesi sonucu 5 kişi yaralandı

Balıkesir'in Gönen ilçesinde kaybolduktan 316 gün sonra kemikleri bulunan ekonomist Korhan Berzeg, 27 Mayıs'ta babasının mezarının yanına defnedilecek. Berzeg'in kayboluşu ve ardından gelen acı haber, Türkiye'yi derinden sarsmıştı.

Kadavra köpekleri buldu

Berzeg'in kaybolduğu bölgede yapılan aramalarda, önce kişisel eşyaları ve kıyafet parçaları bulundu. Ardından kadavra köpeklerinin yardımıyla kafatası ve diğer kemiklerine ulaşıldı. Yapılan DNA analizi sonucunda kemiklerin Berzeg'e ait olduğu kesinleşti.

Berzeg'in ölümüyle ilgili detaylar henüz netleşmese de, babasıyla benzer bir kaderi paylaştığı ortaya çıktı. Babası Muhsin Berzeg de yıllar önce görev yaptığı Iğdır'da hayatını kaybetmiş ve kemikleri Gönen'e getirilerek defnedilmişti.

Baba ile oğlun kader birliği

Korhan Berzeg'in ölümüyle ilgili soruşturma devam ederken, ailesi ve sevenleri acı haberle yıkıldı. Berzeg, 27 Mayıs'ta öğle namazının ardından babasının mezarının yanına defnedilecek.

Kaynak: Haber Merkezi