ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yapılan aramalar sonucunda, Ataş'ın eski eşi Emine Karabulut'un cinayeti itiraf ettiği ortaya çıktı. Programın yapımcısı ve sunucusu Müge Anlı'nın özel görüşme yaptığı Karabulut, cinayeti işlediğini ve cesedinin bulunduğu yeri açıkladı.

Muhabir paniğe kapıldı

Karabulut'un verdiği bilgiler doğrultusunda, program ekibinden bir muhabir, cinayetin işlendiği yere giderek cesedi buldu. Ancak cesedin taşlar arasında gizlenmiş olması, muhabirin büyük bir paniğe kapılmasına neden oldu. Yapılan inceleme sonucunda, cesedin kayıp Şaban Ataş'a ait olduğu teyit edildi.

Çağla Şikel hayranlarını inandırmak için ayaklarını paylaştı! Çağla Şikel hayranlarını inandırmak için ayaklarını paylaştı!

Cinayetin ardından Emine Karabulut'un ifadesi doğrultusunda, olaya karıştığı iddia edilen 3 kişi gözaltına alındı. Karabulut'un ifadesine göre, kahvaltı sırasında yaşanan bir tartışma sonrasında, şüphelilerden Burhanettin Öztürk'ün Ataş'ı iple boğduğu ve cesedi götürdüğü belirtildi.

Editör: Sedef Didem Ezme