Bebek puset fiyatları | Uygun ve yüksek fiyatlı alternatifler Bebek puset fiyatları | Uygun ve yüksek fiyatlı alternatifler

Lezita, İZMİR (İGFA) - Organizasyon yapısını, “Satış” ve “Pazarlama” bölümlerini iki ayrı departman olarak ayırarak yeniledi. Şirketin yeni Pazarlama Müdürü, Vitabiotics’de Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Fatoş Nacar oldu.  

Fatoş Nacar, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Kimya Mühendisliği’nden lisans, Boğaziçi Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği ve Yönetici İşletme bölümlerinden yüksek lisans derecesinde mezun oldu. Nacar, 1 Nisan 2024 tarihi itibariyle yeni görevine başladı.

Bu alanda uzun yıllar tecrübe sahibi olan Fatoş Nacar, kariyerine 2014 yılında Pfizer’de başladı. 2017-2018 yılları arasında Şölen Çikolata’da Marka Müdür Yardımcılığı, 2019-2020 yıllarında Lila Group’ta Marka Müdürü olarak görev yapan Nacar, 2020 yılında Vitabiotics’e Pazarlama Müdürü olarak geçiş yaptı. Fatoş Nacar, Lezita Pazarlama Müdürü olarak markanın pazarlama ve iletişim faaliyetlerini yürütecek.

Editör: Haber Ekspres