CHP Genel Başkanı Özgür Özel, yerel seçimlerde oy verme işleminin sona ermesi üzerine sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak vatandaşlara teşekkür etti.

Türkiye genelinde saat 17.00 itibarıyla tamamlanan Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde vatandaşlar, tercihlerini belirledi.

Özgür Özel'in yaptığı açıklamada şu ifadeler yer aldı:

"Bugün gerçekleşen yerel seçimlerde oy verme işlemi sona erdi. Tüm vatandaşlarımıza tercihlerini belirledikleri için teşekkür ediyorum. Demokratik süreçlerin önemini bir kez daha vurgulamak isterim. Tercihler, demokrasinin temel unsurlarındandır ve her bir tercih başımızın tacıdır."

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin Özel Oturuma Katılmama Nedenleri MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin Özel Oturuma Katılmama Nedenleri

"TÜM TERCİHLER BAŞIMIZIN TACIDIR"

Sosyal medyadan açıklama yapan Özel, "Bugün sandığa giderek demokrasiye oylarıyla katkı sunan tüm yurttaşlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.

"Tüm tercihler, başımızın tacıdır" diyen Özel, "Kullanılan tüm oylara sahip çıkmakta olan sandık görevlilerimize, müşahitlerimize, gönüllülerimize kolaylıklar diliyorum" ifadelerini kullandı.