Afyonkarahisar'da şarampole devrilen otomobildeki 1 kişi öldü 4 kişi yaralandı Afyonkarahisar'da şarampole devrilen otomobildeki 1 kişi öldü 4 kişi yaralandı

Şehir merkezinde araçlardan hırsızlık olaylarının artmasıyla ilgili olarak polis ekipleri harekete geçti. Yapılan incelemede, farklı tarihlerde M.E., S.S., R.K. ve Ö.B. isimli şahısların araçlarından çeşitli eşyaların çalındığı tespit edildi. M.E.'nin aracından oto teybi ve bass ses sistemi, S.S.'nin aracından ise 2 adet hoparlör ve 1 adet oto teybi çalındığı belirlendi. Aynı şekilde R.K.'nin kamyonundan takograf, Ö.B.'nin aracından ise 1 adet teyp ve 4 adet hoparlör çalındığı kaydedildi.

Eşyalar sahiplerine teslim edildi 

Polis ekipleri, yaptıkları çalışmalar sonucunda hırsızlık olaylarını M.Ö. ve çocuk yaştaki O.D.'nin gerçekleştirdiğini tespit etti. Şahıslar, polis operasyonuyla yakalandı ve çaldıkları malzemelerle birlikte ele geçirildi. Çalınan eşyalar sahiplerine teslim edilirken, şüpheliler mahkemeye sevk edildi. M.Ö. tutuklanırken, O.D. adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı.

Editör: Simge Akbulut