Edinilen bilgilere göre, A.Ö. isimli şahıs, kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, kabul etmek, bulundurmak ve kullanmak ve koşullu salıverme yükümlülüklerine uymama suçlarından aranan bir şahıstı. Jandarma ekipleri, şahsın izini sürerek Çobanlar ilçesinde yakalayarak gözaltına aldı.
Adalete Teslim Edildi
Gözaltına alınan A.Ö., işlemlerin ardından sevk edildiği mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Uyuşturucuyla Mücadele Devam Ediyor
Jandarma ekipleri, uyuşturucu ile mücadeleye kararlılıkla devam ediyor. Bu tür suçluların yakalanması ve adalete teslim edilmesi için çalışmalar aralıksız sürdürülüyor.
Editör: Emir Çetintaş