Ayvalık Belediyesi, Tema, Ayvalık Anadolu Lisesi ve Bunge-Komili işbirliğinde gerçekleştirilen temizlik etkinliğine 83 gönüllü katıldı.
Atıklar toplandı
"Çevreye Yatırım, Bütün Çocuklarımızın Kazancıdır" sloganı ile Pateriça mevkiinde düzenlenen etkinlikte, piknik yapıp denize girenlerin doğaya attığı atıklar toplandı. Yaklaşık 3 saat süren hummalı çalışmalarda 100 kilogram atık toplandı. Toplanan atıklar, Ayvalık Belediyesi araçlarıyla çöp depolama alanlarına taşındı.
Editör: Sedef Didem Ezme