Ceza Haberleri

ceza haberleri ve güncel ceza gelişmeleri, ceza ile ilgili tüm video, ceza fotoğrafları ve ceza haberleri Haber Ekspres - İzmir Haberleri, Güncel Haberler, Son Dakika Haberleri sitemizde


TÜRKİYE

Radyo Televizyon Üst Kurulu’nun (RTÜK) 2023 yılında yayıncı kuruluşlara verdiği ceza miktarı ortaya çıktı.

ASAYİŞ

İzmir'de babasını 28 yerinden bıçaklayarak öldüren Devrim Gürkan, ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı. Cezada hiçbir indirim uygulanmadı.

POLİTİKA

Fahiş fiyat ve stokçuluk cezalarının artırılmasını da içeren kanun teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edilerek yasalaştı.

SPOR

Galatasaray ve Fenerbahçe'de derbi sonrası başkan, futbolcular ve doktorlar cezalandırıldı. Disiplinsizlikte sert tedbirler alındı.

ASAYİŞ

İzmir'in Buca ilçesinde, iki gün önce gerçekleşen silahlı yaralama olayının şüphelisi F.A., polis tarafından düzenlenen baskınla yakalandı.

ASAYİŞ

İzmir'de iki kızına cinsel istismarda bulunan Serkan E.'ye yerel mahkemece verilen 40 yıl 6 ay hapis cezası, istinaf mahkemesi tarafından...

FİNANS EKSPRES

Hazine ve Maliye Bakanlığı, demir-çelik sektöründe yürüttüğü vergi incelemeleri sonucunda iki firmaya toplamda 7 milyar lira rekor ceza kesti.

ASAYİŞ

Aydın'ın Çine ilçesinde, 7 yıldır aranan ve hakkında 14 yıl hapis cezası bulunan bir şahıs, jandarma ekipleri tarafından yakalandı.

ASAYİŞ

İzmir'in Bornova ilçesinde jandarma ekipleri tarafından düzenlenen operasyonda tombala oynarken yakalanan 76 kişiye toplamda 488 bin 300 lira ceza kesildi.

ASAYİŞ

Hız kurallarına uymak kazaları önlemede büyük rol oynar. Şehir içi hız sınırı hakkında bilinmesi gerekenler ve ihlal edilmesi durumunda uygulanan...

ASAYİŞ

Burdur’da nisan ayında İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı toplam 946 olaya müdahale etti. Sürücülere cezalar milyonlarca lirayı buldu.

ASAYİŞ

Taksim Meydanı’nda trafik polisleri tarafından ticari taksilere yönelik denetim yapıldı. Denetimlerde 10 ticari taksiye 64 bin 390 TL para cezası...

Yandex.Metrica