Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde bulunan bir kargo firmasının deposunda meydana gelen yangında, dağıtım için bekleyen kargo paketleri büyük hasar gördü. İhbar üzerine olay yerine sevk edilen ekipler, yangını kontrol altına aldı ancak kargo paketleri tamamen zarar gördü.

1 Mayıs İşçi Bayramı nedeniyle tatil olduğu için boşaltılmayan kamyon, yangına sahne oldu. Kargo firmasına ait deponun önünde tasnif edilmeyi bekleyen yüzlerce kargonun bulunduğu kamyon, henüz belirlenemeyen bir nedenle alev aldı.

Yangını fark eden çevredeki esnaflar, hızla itfaiyeye ihbarda bulunurken kendi imkanlarıyla da müdahale etti. İtfaiye ekipleri yangına müdahale ederek söndürmeyi başardı ancak kargo paketleri büyük zarar gördü.

Lezzetin başkenti Denizli'de | Türk mutfağı haftası kutlandı! Lezzetin başkenti Denizli'de | Türk mutfağı haftası kutlandı!

Yangında herhangi bir can kaybı veya yaralanma olmazken, maddi hasarın büyük olduğu belirtildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı ve yangının çıkış nedeni üzerinde çalışmalar devam ediyor.

Editör: Sedef Didem Ezme