Merkezefendi Haberleri

merkezefendi haberleri ve güncel merkezefendi gelişmeleri, merkezefendi ile ilgili tüm video, merkezefendi fotoğrafları ve merkezefendi haberleri Haber Ekspres - İzmir Haberleri, Güncel Haberler, Son Dakika Haberleri sitemizde


YEREL YÖNETİMLER

Sevindik’teki Nuran Mesut Uzunoğlu Gündüz Çocuk Bakım Evi’ndeki mezuniyet töreni büyük coşkuya sahne oldu. Miniklerin mezuniyet heyecanına Merkezefendi Belediye Başkanı...

DENİZLİ

Merkezefendi Belediyesi’nden gençlere yönelik yaratıcı drama kursu için kayıtların başladığı duyuruldu.

DENİZLİ

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, seçim vaatlerinden biri olan elektrikli araçlar için 'Şarj İstasyonları' projesini hayata geçiriyor.

YEREL YÖNETİMLER

Merkezefendi Belediyesi Engelsiz Yaşam Akademisi'nden Ethem Yüksel, ilk kez katıldığı Türkiye Şampiyonası'nda ikinci olarak büyük başarı elde etti.

DENİZLİ

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, yeni dönemde göreve başlayan muhtarlarla bir araya gelerek iş birliği ve dayanışma mesajları verdi.

DENİZLİ

Merkezefendi Belediyesi, emlak, çevre temizlik ve ilan reklam vergilerinin ilk taksiti için ödeme süresinin 31 Mayıs Cuma günü sona ereceğini...

ASAYİŞ

Denizli'nin Merkezefendi ilçesindeki İş Adamları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde yaşanan olayda 24 öğrenci zehirlenerek hastaneye kaldırıldı.

SPOR

Merkezefendi Belediyesi Basketbol Takımı kız ve erkek altyapı seçmeleri bu hafta sonu başlıyor.

DENİZLİ

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı özel gösteriler ile Merkezefendi’de, büyük bir coşkuyla kutlandı.

DENİZLİ

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın özel gösterilerle kutlanacağını açıkladı.

GENEL

Merkezefendi'de Uluslararası Çevre Bilinci Buluşması: 3 Ülkeden Öğrenci Pet Kafe ve Mama Üretim Tesisini Ziyaret Etti!

DENİZLİ

Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde bulunan bir kargo firmasının deposunda yangın çıktı.

Yandex.Metrica