. Bu yıl ki teması ‘Doğanın İyileştiren Senfonisi: Hemithea’ olan festivalin açılış galası çok sayıda katılımcı ile gerçekleşti.

Açılış konuşmasını yapan  Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü yeni dönemde Marmaris’teki festivallerin artarak güçleneceğini ifade ederek, “Marmaris’in doğal güzelliklerinin yanında tarihi zenginliklerinin de olduğunu duyurmayı hedefliyoruz. Bundan sonraki süreçte bu festivallerin daha da güçlenerek artacağına ve ileriye taşınacağına inanıyoruz, bunun için uğraş vereceğiz. Marmaris bizim çocukluğumuzdan itibaren festivallerle bilinen bir yerdi. İlerleyen süreçte festivaller kenti olma özelliği duraklama dönemine girdi. Hedefimiz Marmaris’i yeniden festivaller kenti yapmak, festivallerin çeşitlendiği bir bölge haline getirmek. Marmaris Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali’ni dünyanın bütün bölgelerinden sanatçıların yer almak isteyeceği bir festival haline gelmesi için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Bodrum Sağlık Vakfı yararına "4. Beyaz Gece" etkinliği düzenlendi Bodrum Sağlık Vakfı yararına "4. Beyaz Gece" etkinliği düzenlendi

767C8Dec Ccab 498C 9Aff 6E23782989E8

Editör: Sude Kula