Alaçatı Haberleri

alaçatı haberleri ve güncel alaçatı gelişmeleri, alaçatı ile ilgili tüm video, alaçatı fotoğrafları ve alaçatı haberleri Haber Ekspres - İzmir Haberleri, Güncel Haberler, Son Dakika Haberleri sitemizde


İZMİR EKSPRES

Çeşme Belediye Başkanı Lal Denizli, Alaçatı’da Alavya Hotel tarafından düzenlenen çevre temizliği etkinliğinin 299. haftasında temizlik çalışmalarına katıldı.

LİFE EKSPRES

Özbey her türde seslendirdiği şarkılarla dinleyenleri mest etti.

LİFE EKSPRES

Sevilen şarkıcı Banu Karaca önceki akşam Azka Otel'de sahne aldı.

LİFE EKSPRES

Ünlü sanatçı İrem Derici kurban bayramının ikinci günü akşamı Çeşme Alaçatı'da sevenleriyle buluştu.

LİFE EKSPRES

Özcan Deniz’in unutulmaz performansıyla Çeşme’de sezona merhaba dedi

İZMİR EKSPRES

Alaçatı gişelerinde bayram yoğunluğu: Yüzlerce metre araç kuyruğu oluştu. Bayram tatilcilerinin gözdesi Alaçatı'ya girişte büyük trafik sıkışıklığı yaşanıyor.

YEREL YÖNETİMLER

Çeşme Belediye Başkanı Lal Denizli, Kurban Bayramı dolayısıyla belediye personeliyle bayramlaştı.

ÜNLÜLER

Ünlü televizyon programı "Kısmetse Olur"un eski yarışmacısı Luca Emir Koçhisarlı, Alaçatı'nın ünlü sahilinde objektiflere yakalandı.

İZMİR EKSPRES

İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Tetusa AŞ tarafından işletilen Çeşme Alaçatı'daki Oasis Aquapark, Kurban Bayramı ve yaz sezonu için kapılarını açıyor.

SEYAHAT

Ege'nin eşsiz doğasıyla göz kamaştıran tatil köyleri, unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyor.

LİFE EKSPRES

Yazın gelmesiyle birlikte deniz ve beach club sezonu açıldı. Tatilcilerin ise en  çok tercih ettiği yerlerden bazıları ise Çeşme-Alaçatı ve...

YEREL YÖNETİMLER

Çeşme Belediye Başkanı Lal Denizli, Alaçatı'da esnaf ve vatandaşlarla buluşarak mahalle sakinlerinin ihtiyaçlarını dinledi ve çözüm önerileri sundu.

Yandex.Metrica